Och

chcee.pl/och

Twórca: Magda

Napisz do mnie

OCH to miejsce gdzie sztuka spotyka się z modą.
Od zawsze moda była mi bardzo bliska. Chciałam studiować projektowanie ubioru, ale wybierając kierunek studiów zwyciężyła moja druga miłość, czyli malarstwo i tak ostatecznie zostałam magistrem sztuki. Jednak wciąż moda towarzyszyła mi w życiu i tak w 2019 roku założyłam markę Och, gdzie łączę modę ze sztuką.
Ubrania powstają w szwalni pod Łodzią oraz lokalnej pracowni krawieckiej w Bytomiu, gdzie panuje rodzinna atmosfera, tworzona przez ludzi, którzy lubią swoją pracę.

Wyszukuję materiałów polskiej produkcji z certyfikatami, takimi jak: Oeko-Tex@Standard 100 Bezpieczny dla człowieka, Bezpieczny dla dziecka nadany przez Instytut Włókiennictwa, które posłużą Ci przez długi czas.

Współpracuję z drukarniami w Polsce. Wykorzystuję różne techniki nadruku: sitodruku wodnego i wywabu, a także druku cyfrowego oraz flex i flock.
W Och przenoszę autorskie printy i ilustracje na ubrania.

Charakterystycznym i przewodnim motywem wzorów są wariacje logo marki.
Moje ubrania są funkcjonalne, na co dzień i z założenia mają przynosić radość:)
Moje projekty kieruję do wszystkich indywidualistek, uwielbiających kolor, stawiających na dobry projekt, komfort i osobowość ponad szybko zmieniające się trendy.

  • Kategorie
  • Wszystkie produkty

    Sortuj:

    Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.