DOŁĄCZ DO NAS

Jesteś projektantem. Masz pasję, talent i artystyczną duszę. Tworzysz piękne i unikatowe produkty. Chcesz się nimi dzielić i uczynić to, co kochasz, źródłem swojego dochodu. To jest możliwe!

Chcee.pl to przestrzeń, zrzeszająca i wspierająca najzdolniejszych ludzi z branży kreatywnej. Bez marketingowego nadęcia, w rytmie slow, autentycznie i z pozytywną energią. Dołącz do nas, do społeczności ludzi, którzy współdzielą te same pasje i chcą je rozwijać bez hejtu i zawiści.

SPOŁECZNOŚĆ

Chcemy wspierać Was w Waszych biznesach i tworzyć wspólne inicjatywy.  Tworząc kolektyw, mamy dużo większy zasięg i możemy osiągnąć znacznie więcej.

Chcee.pl to nie tylko wirtualna przestrzeń dla wyselekcjonowanych marek z całej Polski, ale również szybka i nowoczesna sprzedaż Waszych produktów bez prowizji.

To dla Was stworzyliśmy miejsce wymiany doświadczeń, prowadzenia wartościowych rozmów i zawierania nowych znajomości, a to wszystko w kulturalnej, bezpiecznej i wspierającej atmosferze – Chcee Market

Chcee Market to również grupa sprzedażowa CHCEE TO MIEĆ! To dzięki niej docieracie ze swoimi produktami do licznych użytkowników popularnych Medii Społecznościowych.

 

EDUKACJA, CZYLI WSPARCIE W SPRZEDAŻY

Uważnie Was słuchamy i dostarczamy Wam wiedzę potrzebną do dalszego rozwoju. Jeżeli na naszym forum pojawi się temat, który rezonuje z zainteresowaniami społeczności Chcee.pl, rozwiniemy go, stworzymy materiały edukacyjne lub minikurs, który jeszcze bardziej wprowadzi nas w to konkretne zagadnienie. Na naszej platformie odbywają się debaty i webinary dedykowane Twoim realnym potrzebom. Możesz je oglądać na żywo i zadawać pytania naszym gościom. Masz też dostęp do archiwalnych nagrań oraz Bazy Wiedzy Chcee.pl. To są praktyczne informacje, które poprowadzą Cię za rękę podczas rozwijania marki i rozkręcania sprzedaży.

MARKETPLACE

Klienci z całego świata dostają dostęp do profili wyróżniających się polskich twórców i ich oryginalnych produktów, zebranych w jednym miejscu. Wśród nich może znaleźć się także Twój sklep. Pomożemy Ci go wypromować, nauczymy, jak najlepiej zaprezentować swoje produkty czy wycenić ich wysoką jakość. Nasz marketplace to jeden z najbardziej nowoczesnych, zintegrowanych systemów sprzedażowych, dedykowanych markom takim jak Twoja.

TECHNOLOGIA

W dzisiejszych czasach sklep internetowy to tylko miejsce do prezentacji produktów. Bez odpowiednich narzędzi i uruchomienia kanałów wspierających sprzedaż na niewiele się zda. Dlatego obserwujemy rynek i wciąż testujemy nowe możliwości. Jednym z naszych ciekawszych rozwiązań będzie umożliwienie sprzedaży Twoich produktów bezpośrednio w biolinku na Instagramie. To wszystko brzmi może skomplikowanie, ale sprowadza się do prostej rzeczy – pomaga Ci łatwo i szybko promować i sprzedawać Twoje produkty.

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoś swoją Markę!

    Dołącz pliki. Pole obowiązkowe - dodaj 5 zdjęć produktów.

    Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.