Winiarska J

chcee.pl/winiarska-j

Twórca: Julia

Napisz do mnie

Jestem Julia Winiarska – jubilerka, artystka i estetka. W życiu kieruję się prawdą, dążę do spokoju wewnętrznego i kreuję nową rzeczywistość. Moja pasja zrodziła się z chęci poszukiwania mojego medium, w którym będę czuła najlepiej. Na co dzień jestem niecierpliwa, chaotyczna, a jubilerstwo daje mi ten spokój, pozwala się wyciszyć i ćwiczyć cierpliwość. Aktualnie moje błyskotki powstają w moim mieszkaniu w Warszawie.
Tworzę biżuterię artystyczną, która oprócz wyszukanych form niesie za sobą głębszą ideę. Opowiada pewną historię lub dotyka ważnych, aktualnych tematów. Poprzez biżuterię nie tylko wyrażam siebie, ale również edukuje, daje odbiorcy możliwość dywagacji. W moich realizacjach łączę ze sobą różne tworzywa np. srebro z żywicą. Lubię poszukiwać i zestawiać ze sobą niebanalne tworzywa.
Nie narzucam sobie odbiorcy, to właśnie osoba, której podoba się moja estetyka tworzenia wybiera moją twórczość. Może być nim każdy, kto chce mieć oryginalną, robioną ręcznie przy użyciu klasycznego rzemiosła biżuterię, która niesie za sobą wartości wizualne, jak również pewną myśl przewodnią.
Inspirują mnie ludzie, natura, architektura, jak również rozmaite problemy społeczne czy recycling.
Chcę przede wszystkim edukować i otwierać ludzi na nowe emocjonalne doznania. Opowieść, historia która stoi za każdą kolekcją, powoduje, że powstaje nowa wartość. Zależy mi, żeby moi odbiorcy głębiej wniknęli w specyfikę danej kolekcji, byli ciekawi procesu twórczego, jaki stoi za powstaniem danej serii.
Moja biżuteria jest głównie tworzona na indywidualne zamówienie.

Social Media

Wszystkie produkty

Sortuj:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.