Powłóczeni

chcee.pl/powloczeni

Twórca: Dominika

Napisz do mnie

Skąd i dlaczego Powłóczeni?

🧶Słowo to można odczytać na dwa sposoby – nawiązuje do włóczki i do włóczenia się po świecie. Mimo, że tworzę i organizuję wszystko sama, nazwa nieprzypadkowo jest w liczbie mnogiej. Od początku swojego działania w sieci bardziej czułam niż wiedziałam, że moja działalność tutaj będzie się wiązała z integrowaniem osób i budowaniem społeczności (choć kilka lat temu nikt tak tego jeszcze nie określał).

🧶Mocno wierzę, że rozwijamy się dzięki naszym interakcjom. Kiedy wzajemnie się od siebie uczymy, inspirujemy, możemy łatwiej zdobywać nowe umiejętności, odkrywać swoje potencjały, o których nie mamy jeszcze pojęcia, budować swoją pewność siebie, a to pozwala nam żyć bardziej świadomie, lepiej wykorzystywać nasz czas i dokonywać trafnych, konsumenckich wyborów.

🧶Kiedy kilka lat temu odkryłam, że za komfort cieplny wpływa właśnie skład materiału, od razu zapragnęłam połączyć ze sobą te dwa aspekty – tak zaczęłam dziergać pierwsze, wełniane czapki. Dla chłopaka, dla siebie, siostry, jego siostry, dla koleżanek. Potem założyłam instagram i wymarzyłam sobie spotkania z Wami – tak powstały Czapko Warsztaty.

🧶Przeprowadziłam już ponad 20 takich spotkań, a łącznie wzięło w nich udział ponad 150 osób. Przez pół obecnego sezonu wykonałam dla Was ponad 60 czapek!

Czapki wykonane są z naturalnych włóczek – mieszanki wełny dziewiczej z delikatną alpaką. Królują u mnie fasony oversize i mocne, ciepłe kolory. Największą popularnością cieszą się modele wywijane, w których szerokość wywinięcia można regulować. Szczegółowy opis każdej z nich można znaleźć na mojej stronie 🙂

Dane kontaktowe

Social Media

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.