Estimon

chcee.pl/estimon

Twórca: Marta

Napisz do mnie

Moja historia zaczęła się w 2017 roku – wtedy wpadłam na pomysł ESTIMON. Od małego opiekowałam się zwierzętami,a pełnoprawną kociarą zostałam w wieku 9 lat, kiedy przyniosłam do domu kotka wyłowionego z kałuży.

Zawsze starałam się angażować w różnego rodzaju wolontariaty, akcje na rzecz zakazu testowania kosmetyków na zwierzętach. Walczyłam i dalej walczę o prawa zwierząt.

Dlatego właśnie stworzyłam Estimon – ta marka łączy moją miłość do zwierząt i pasję do mody. Ponieważ wierzę, że tworzenie luksusowych torebek i akcesoriów nie musi wiązać się z cierpieniem zwierząt.

Wychodzę z założenia, że planeta jest jedna i to najwyższy czas, aby zacząć o nią dbać. Jeśli uda mi się przekonać do tego choć jedną osobę, będę szczęśliwa. Dlatego chcę, aby moje torby służyły Ci długie lata. Nie ma tu miejsca na półśrodki.

Estimon to nie tylko sklep z torebkami. To unikalny koncept, łączący w sobie możliwość kupna unikalnych akcesoriów. To źródło wiedzy o prawach zwierząt i etycznym stylu życia w rytmie jak najbardziej slow.

Nie rzucam słów na wiatr, dlatego w Estimon dbam o najdrobniejszy szczegół – od opakowań less-waste, przez dobór jak najlepszej jakości, certyfikowanych materiałów, po wspieranie małych, lokalnych, rodzinnych firm, z którymi współpracuję. Torby są robione w całości w Polsce i produkowane w małym, rodzinnym zakładzie pod Warszawą.

Tworzę wegańskie torebki z poszanowaniem planety – skupiam się na najwyższej jakości roślinnych, wegańskich materiałach. Chcę, aby moje torby były dopracowane w każdym szczególe, eleganckie, wytrzymałe, ale i wolne od cierpienia zwierząt.

Gdy widzę, że to co robię, ma sens. Gdy podczas uświadamiania komuś różnych opcji słyszę: “o wow, nie wiedziałam! dziękuję za tę wiedzę”. To niesamowity motor do działań.

Chcę pokazać, że nie musimy krzywdzić zwierząt, aby posiadać torebki (i inne akcesoria), które będą nam służyły długie lata – że istnieją inne alternatywy do skóry naturalnej niż plastik.

Dane kontaktowe

Social Media

Wszystkie produkty

Sortuj:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.