Chic-hygge

chcee.pl/chic-hygge

Twórca: Paulina

Napisz do mnie

Jestem młodą kobietą, dla której w życiu ważne jest poczucie wolności, moja rodzina, ale i ja sama. Od dziecka świat mody mnie do siebie przyciągał. Jako dorosła kobieta miałam problem ze znalezieniem ubrań w odpowiednim rozmiarze do swojej figury. Marzyłam o założeniu własnej firmy i byciu silną, niezależną kobietą. I tak powstało chic-hygge. Kolekcje tworzone są w zaprzyjaźnionej pracowni, niedaleko naszej siedziby w Świętochłowicach.

Ubrania w chic-hygge są eleganckie, minimalistyczne, ale i wygodne. Modele ze sobą współgrają i można je wykorzystać na wiele okazji. Szyjemy z naturalnych materiałów takich jak np. polska bawełna organiczna, wełna czy jedwab.

Moje kolekcje skierowane są do kobiet o filigranowej budowie ciała, a także tych które cenią jakość, wygodę, minimalizm i szyk.

Uwielbiam oglądać filmy, których akcja rozgrywa się w latach  30. 50. 60. Stroje z tamtych czasów są dla mnie źródłem wielu inspiracji. Na co dzień jednak moim natchnieniem są kobiety aktywne zawodowo i społecznie.

Chciałabym, aby moje klientki czuły się w ubraniach elegancko i komfortowo.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.