You & Your Body

chcee.pl/you-your-body

Twórca: Dominika

Napisz do mnie

Cześć,
Nazywam się Dominika i śmiało mogę powiedzieć, że kocham pracować, zdobywać nową wiedzę, poznawać ludzi i odkrywać piękne zakątki świata. Z natury jestem pewną siebie osobą i uwielbiam jasno wyznaczać cele. Lubię wyzwania zarówno zawodowe jak i te prywatne. Sport to moja pasja, dzień bez treningu dniem straconym 🙂
Nic nie działa na mnie tak kojąco jak przebywanie na łonie natury. Ta wolność, swoboda, piękno, czystość tak właśnie ją rozumiem. To co daje mi natura przekładam na relację z ludźmi i moimi zwierzakami: konie i pies. Mają swobodę i wolność, a nasze relacje są przyjacielskie. Dlatego też, świadomie mówię NIE Fast Fashion, a jako priorytet stawiam sobie dostarczać produkty, które są w zgodzie z naturą i dobrem dla środowiska.

Jak powstała marka?
Pewnego dnia zakładając jeden z moich ulubionych setów wygodnej bielizny, znanej światowej marki pomyślałam … a może tak zrobić swoją bieliznę, która będzie nie tylko wygodna i przyjazna dla skóry …
Kilka intensywnych miesięcy pracy koncepcyjnej i kreatywnej. Poszukiwania odpowiednich materiałów i dodatków. Testowania i weryfikowania czy to co wybraliśmy rzeczywiście nadaje się do produkcji, posiada certyfikaty i wysoką jakość. Kolejne miesiące na testowanie prototypów. Budowanie sklepu, strategia wdrożenia i wiele innych aspektów, które są niezbędne do wdrożenia marki od 0 na rynek e-commerce. Intensywna praca po kilkanaście godzin dziennie wraz z weekendami.
I tak powstała marka You & Your Body z miłości do natury, zwierząt i otaczającego nas świata. A sama nazwa marki i jej produkty powstały z myślą o komforcie i jakości ale przede wszystkim używaniu materiałów i dodatków, które są tak samo przyjemne dla ciała jak i środowiska.
Tworzę bieliznę i odzież typu homewear uszytą z przyjaznych środowisku i certyfikowanych materiałów. Bezpieczną i nie zawierającą żadnych substancji toksycznych. Z jedną niezmienną zasadą – Nasze produkty dopasowują się do Ciebie, a nie TY do nich. Polska lokalna produkcja z dopracowaniem najmniejszych detali, które mają zapewniać komfort i dobry styl. Taki mały detal, a jakże wygodna spraw – brak wszywanych metek. Zamiast metek wykonujemy nadruk, aby zapewnić jeszcze większy komfort noszenia naszych produktów.
Największą inspiracją są moje wracające klientki, jakość naszych produktów. Kiedy widzę jak świetnie się sprawdzają, w najróżniejszych warunkach i jak są trwałe mam chęć szukać jeszcze nowszych rozwiązań.
Polski produkt może mieć znacznie lepszą jakość i co więcej dłuższą żywotność jak niejeden światowej klasy brand. Marzę o tym, żeby świat stał się chociaż trochę lepszym miejscem do życia. A rozsądne i proekologiczne decyzje zakupowe, które się do tego przyczyniają były czymś oczywistym, co przychodzi z łatwością i przynosi wymierne korzyści dla wszystkich.
Wykonuję bieliznę również na indywidualne zamówienia 🙂

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.