Upałty

chcee.pl/upalty

Twórca: Weronika i Julia

Napisz do mnie

Za marką Upałty stoją siostry z Mazur, które połączyła pasja do mody oraz miłość do miejsca, z którego pochodzą. Weronika studiowała projektowanie ubioru, Julia wzornictwo i pracowała jako modelka. Szacunek do natury i zmysł artystyczny odziedziczyłyśmy po rodzicach. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją i fascynacją tym rejonem.
Upałty to głównie ubrania dzianinowe – dresy, bluzy, koszulki. Staramy się, aby wszystkie nasze produkty były produkowane z materiałów z certyfikatem OEKO-TEX. Wszystkie produkty są szyte przez zaprzyjaźnioną krawcową oraz nas. Nasze ubrania nadają się do wyjazdów z przyjaciółmi poza miasto, wycieczki rowerowe, upalne dni na żaglówce, chłodne wieczory przy ognisku.
Szyjemy dla mężczyzn i kobiet. Ludzi szanujących naturę, lubiących wypoczynek na świeżym powietrzu.
Inspiruje nas ruch, aktywne życie, natura, słońce, lasy, woda.
Chciałybyśmy przekazać dużo wiedzy i informacji o Mazurach. Zależy nam na tym, aby ludzie utożsamiający się z tym rejonem mogli, dzięki ubraniom pokazać swoją przynależność. Chciałybyśmy zbudować społeczność, która jest związana emocjonalnie z Mazurami, która dba o naturę, szanuje środowisko i lubi aktywne życie.
Jeśli znajdą się chętni, z przyjemnością stworzymy projekty na specjalne zamówienie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.