Uff comfy underwear

chcee.pl/uff-comfy-underwear

Twórca: Aleksandra

Napisz do mnie

UFF to młoda, polska marka powstała z inicjatywy mamy i córki. Oferujemy bieliznę bambusową, która wymyślona, skonstruowana i uszyta jest w taki sposób, aby wyeliminować otarcia, kontakt ze szwami, metkami i wszystkim tym, czego w bieliźnie nie lubimy.

Chcemy odczarować pierwszy kontakt dziecka z bielizną i samodzielnym ubieraniem się. Wiemy jak ważny i zarazem trudny jest to czas dla dziecka i rodziców. Trening samodzielności mimo najszczerszych chęci nie pójdzie gładko jeśli zakładamy na siebie coś, co nas uwiera i denerwuje. Tak czują się dzieci wysoko wrażliwe oraz te z zaburzeniami integracji sensorycznej, ale nie tylko. Tak czuje się każdy z nas zakładając na siebie coś niewygodnego.

Wyeliminowaliśmy gumy i metki, rozbudowaliśmy konstrukcję, dobraliśmy możliwie najdelikatniejszy i najtrwalszy materiał. Aby zminimalizować ilość szwów i łączeń postawiliśmy na konstrukcję dostosowaną do potencjału krojowni laserowej. Dzięki temu nasza bielizna ma o połowę mniej szwów i łączeń, a co za tym idzie delikatnie otula ciało, nie przypominając o sobie.

Opracowaliśmy taką metodę szycia, aby schować każdy możliwy szew do wnętrza konstrukcji.
Zrezygnowaliśmy całkowicie z tradycyjnych gum.
Odeszliśmy od zwykle stosowanych metek, decydując się na metki termotransferowe, które są niewyczuwalne podczas użytkowania.
Bielizna może być dwustronna dzięki czemu minimalizuje Wasze wspólne i czasem niepotrzebne wydatki energetyczne.

Staramy się zachować estetykę produktów w minimalizmie, ponieważ nauczeni doświadczeniem z dziećmi wiemy, że czasem mniej znaczy lepiej.

Piszemy, że UFF to nasza definicja wygody. I chyba faktycznie tak jest.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.