Temida

chcee.pl/temida

Twórca: Dagmara

Napisz do mnie

Temida to kreatywna, mała firma z Lubelszczyzny. W swojej pracowni tworzymy wyjątkowe rękodzieła z naturalnego wosku sojowego. Nasze świece powstają z najwyższej jakości produktów, aby zapewnić maksymalny czas palenia. Wosk, którego używamy jest ekologiczny, biodegradowalny oraz przyjazny środowisku, co przekłada się również na Państwa zdrowie. Przy tworzeniu, poczucie stylu i estetyki jest dla nas najważniejsze. Uważamy, że małe detale budują spójną całość. Świece zawsze wnosiły ciepło oraz harmonię do naszego życia i towarzyszyły przy wielu wieczorach otulając nas swoim blaskiem. Postanowiliśmy podzielić się tym ciepłem razem z Wami.

W swojej pracowni tworzymy wyjątkowe rękodzieła z naturalnego wosku sojowego. Nasze sojowe rzeźby powstają z najwyższej jakości wosku sojowego aby zapewnić maksymalny czas palenia. Wosk, którego używamy jest ekologiczny, biodegradowalny oraz przyjazny środowisku. Każda z naszych świec ma dla nas szczególne znaczenie oraz w każdą z nich wkładamy dużo serca i pasji.

Przez ponad pół roku od założenia marki Temida byliśmy jedyną marką ze świecami sojowymi mogąca pochwalić się tak ogromnym asortymentem w Polsce. Mieliśmy największą ilość kształtów co owocowało wieloma publikacjami w cenionych w Polsce magazynach wnętrzarskich i nie tylko. To dla nas ogromne wyróżnienie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.