Reven Swimwear

chcee.pl/reven-swimwear

Twórca: Ola

Napisz do mnie

Mam na imię Ola, mieszkam w Warszawie. Od kilku lat pracuję dla jednej z warszawskich firm zajmującą się reklamą. Jednocześnie podążałam za marzeniami i otworzyłam firmę szyjącą stroje kąpielowe. Od dawna moda była dla mnie ważnym elementem w życiu. Jako nastolatka uczyłam się szycia i przerabiałam rzeczy kupione w lumpeksie. Bawiłam się modą i dodatkami, potrafiłam spędzić kilka godzin dziennie szyjąc. Stroje kąpielowe projektuję JA, a szyciem zajmuje się mała szwalnia w Łodzi. Wszystko od początku przechodzi przeze mnie, od projektu po konstrukcję i szycie. Dbam o każdy detal, zależy mi na jakości i autentyczności.

Otwierając firmę założyłam sobie, że stroje kąpielowe są dla wszystkich kobiet, ale przede wszystkim dla tych, które posiadają większy biust i mają problem ze znalezieniem stroju kąpielowego. Stworzyłam konstrukcje dla miseczek AA-H+, które nie potrzebują usztywnień i fiszbin. Materiały wysokiej jakości dobrze skrojone idealnie radzą sobie z podtrzymaniem większego biustu.

Stroje kąpielowe od początku do końca powstają w Polsce. Wszystkie stroje uszyte są z najwyższej jakości włoskich i hiszpańskich materiałów. Większość materiałów jest w 90% pozyskiwana jest z odpadów z dna oceanów. Materiały Carvico posiadają szereg certyfikatów m.in. nie mechacą się, są odporne na chlor i olejki, rozciągają się w dwie strony, posiadają filtr 50SPF. Stroje kąpielowe dostępne są w rozmiarach od XS do XXL dla miseczek AA-H+. Tworzę stroje kąpielowe dla różnych sylwetek i rozmiarów. Kobiety z większym biustem w końcu mogą znaleźć stroje, w których poczują się pewnie. Chcę, żeby każda z Was zakładając stroje kąpielowe mojego projektu czuła się pięknie. Wszystkie szyte są ręcznie w małej polskiej szwalni. Firmę prowadzę sama, jest dla mnie oczkiem w głowie i wielkim marzeniem, które aktualnie spełniam.

Stroje kąpielowe Reven Swimwear są dla każdej kobiety, bez względu na wiek i rozmiar.

Inspiracją dla mnie są podróże i zapamiętane miejsca, które zobaczyłam. Każdy użyty kolor strojów kąpielowych jest związany z jakimś miejscem, które odwiedziłam. Większość użytych nazw dla poszczególnych strojów kąpielowych to nazwy wysp.

Chciałabym, aby każda z Was czuła się pewna siebie na plaży.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.