Pintera

chcee.pl/pintera

Twórca: Kasia i Majki

Napisz do mnie

Założycielką marki Pintera – kimona mocy jest Kasia, która z wykształcenia jest afrykanistką, ale od samych początków towarzyszy jej Majki. Na miejscu, w Polsce logistyką działań zajmuje się niezastąpiona Ewa, mama Kasi oraz utalentowane, doświadczone krawcowe Halinka i Jola. Wkładają one dużo serca w odszywanie każdego kimona indywidualnie, z poszanowaniem tkaniny i jej wzoru.

Pintera – Kimona mocy, to wielozadaniowe bawełniane ubrania, wykonane ze wzorzystych tkanin z różnych stron Afryki. Kimona wychodzą w kolekcjach z różnych państw i różnią się nie tylko wzorami, ale też metodą farbowania, gramaturą i długością. Są wyposażone w pojemne kieszenie i pasek. Można je nosić zarówno jako sukienkę, zamiennik bluzy, marynarki, ale też jako podomkę lub szlafrok. Idealnie sprawdzają się w podróżach i na festiwalach muzycznych.

Kimona mocy powstają z myślą o ludziach kochających wolność i chcących wyrażać swoją indywidualność. Kimona łamią podziały- noszą je wszystkie płcie, orientacje, a wzrost i figura też nie jest ograniczeniem. Staramy się dopasować rozmiar do potrzeb każdego indywidualnie.
Ubrania to nie jest tylko moda i pogoń za sezonowymi trendami, ale też sposób wyrażania siebie, łamania nierówności społecznych i dbałości o środowisko. Dobrze jest być świadomym pochodzenia tkanin, historii za nimi idącej, sposobu i warunków, w jakich powstają Twoje ubrania. Jesteś tym, co nosisz 🙂

Kiedy wspierasz etyczne marki, dobra energia zostaje z Tobą <3.

Uwielbiam realizować zamówienia osób, które mają niestandardowe wymiary! Kimono dla ponad 2m chłopaka lub 151cm dziewczyny, szersze kimona w biuście lub w biodrach. Kimona mocy nie znają słowa niemożliwe.

Dane kontaktowe

Social Media

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.