Patet

chcee.pl/patet

Twórca: Magda i Magda

Napisz do mnie

PATET zostało założone przez dwie Magdy, przyjaciółki z Krakowa, które wybrały inne drogi zawodowe. Prowadzenie własnej firmy odzieżowej od zawsze było ich marzeniem. Jedna z nich jest prawnikiem i od zawsze bardzo silnie związana jest ze sportem, druga jest socjologiem i od kilku lat pracuje w branży odzieżowej. Połączenie tych dwóch charakterów oraz zdobytych w odmiennych branżach doświadczeń dało zalążek do powstania marki skierowanej do różniących się od siebie lecz równie ambitnych i silnych kobiet. Dziewczyny położyły nacisk na to, aby PATET było czymś więcej niż ubraniami – świadomą marką, która jest transparentna, a także aktywna społecznie.

Ubrania PATET to uniwersalna baza garderoby. Kolekcje projektowane są w taki sposób, aby można było je łączyć w dowolne kombinacje. Produkty utrzymane w estetyce minimalizmu będą idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji, ale także zapewnią komfort podczas aktywności fizycznej. Zależało nam, aby zaproponowane przez nas stroje miały wielostronne zastosowania i mogły dorównać kobietom na każdym kroku. Pierwsza kolekcja PATET powstała z miłości do ruchu oraz prostoty i elegancji. Dostępne w niej produkty zachowane są w estetyce minimalizmu. Ty sama zdecydujesz jakiego nadasz im charakteru i czy wykorzystasz je w eleganckim, codziennym czy sportowym wydaniu. Najnowsza kolekcja składa się z produktów w trzech wariantach kolorystycznych: klasycznej i ponadczasowej czerni, delikatnego i stonowanego różu oraz soczystej i żywej pomarańczy. Ubrania PATET sprawdzą się, niezależnie od pory roku, jako bazy Twoich stylizacji jak i zestawy do ćwiczeń. 

Nasze działania podejmowane są z myślą o ochronie środowiska. Materiały, z których tworzone są rzeczy pochodzą z Włoch i wykonane są z regenerowanego nylonu ECONYL®. To ekologiczne włókno powstaje z odzyskanych i przekształconych odpadów wyławianych z głębi mórz i oceanów. Następnie produkowany jest z niego ekologiczny poliamid, który jest miękki w dotyku, zapewnia idealne dopasowanie, doskonałą oddychalność. Materiał posiada certyfikaty Oeko-Tex® Standard 100 oraz Global Recycled Standard gwarantujące odpowiedzialny społecznie i środowiskowo cykl produkcji. Dzięki świadomemu wybieraniu produktów uszytych z ECONYL® wspólnie oczyszczamy oceany i dbamy o środowisko.

Tworząc ubrania PATET stawiamy na zrównoważony rozwój, staramy się komponować niewielkie, przemyślane kolekcje, bez ryzyka nadprodukcji. Naszym celem jest tworzenie ubrań, które będą miały wiele zastosowań i pomogą stworzyć kapsułkową szafę. PATET oznacza po łacinie przejrzystość i jasność i tym właśnie kierujemy się w naszych działaniach. 

Kolekcje PATET skierowane są do aktywnych, nowoczesnych i pewnych siebie kobiet z klasą, będących w ciągłym ruchu i skoncentrowanych na samorealizacji. Nasze projekty dorównają im kroku podczas codziennych wyzwań, zapewnią wygodę i komfort w eleganckim stylu.

Naszymi produktami chciałybyśmy pokazać kobietom, że są gotowe na to aby podejmować odważne działania i sięgać po wyznaczone sobie cele.

Dane kontaktowe

Social Media

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.