Ohbemore

chcee.pl/ohbemore

Twórca: Angelika

Napisz do mnie

Jestem zwykłą osobą, która postanowiła spełnić swoje
marzenie, mając jednocześnie ogromną misję. Po co światu kolejna marka odzieżowa, skoro nie daje od siebie nic
poza ubraniami na i tak już przesyconym rynku mody. Ale jeśli idzie za tym chęć zmian, wprowadzenia nowych
standardów w branży – ma to sens. Posiadam również pasję, co z góry wróży ogromny sukces 😉 i determinację. To dopiero początek, ale jakże piękny, dalej może być tylko
lepiej. Potocznie mówi się: “stworzyć coś z niczego”. I tak to się stało: z marzenia jednej osoby powstała marka
odzieżowa z ogromnym potencjałem i tak sobie skromnie myślę: to jest coś;)
Tworzymy rzeczy uniwersalne, klasycznie piękne, niezależne od trendów, świetnej jakości i na lata. Dla świadomych siebie i ekologii, zwykłych i niezwykłych kobiet.

Nasze kolekcje powstają wyłącznie z materiałów organicznych (bawełna ORGANIKA z certyfikatem GOTS oraz OEKO-TEX), wszystkie elementy składające się na opakowanie również powstają z tworzyw ekologicznych.

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś więcej niż tylko ubrania…Chcemy pokazać, że poprzez kupno tej konkretnej rzeczy możesz:

– poczuć się lepiej (piękniej, seksowniej),

– mieć pewność, że chronisz środowisko,

– pomagasz małej, lokalnej firmie z dużą wizją.

Tak małej, bo pisząc “my” za każdym razem mam na myśli wszystkie życzliwe osoby, bez których ten pomysł pozostałby tylko wizją, marzeniem. Ogromne wsparcie przede wszystkim innych kobiet zaprocentowało i oto powoli buduje coś naprawdę znaczącego. Dzięki Waszej pomocy uda się zdziałać więcej i być bardziej #ohbemoregirl !
Marka ohbemore powstała głównie dlatego, by motywować do zmian, mniejszych lub większych. Mocno wierzymy, że zmiana zaczyna się w nas – jesteśmy świadomi ekologiczne i takie są nasze produkty (zapraszamy do zakładki Eco).
Modyfikujemy lekko, zwłaszcza sukienki na indywidualne potrzeby klientek.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.