Muella

chcee.pl/muella

Twórca: Martyna

Napisz do mnie

Mam na imię Martyna. Z wykształcenia jestem dietetykiem i na co dzień zajmuję się holistycznie zdrowiem kobiet. Moje życie opiera się na trzech wartościach – wolność, prawda, rozwój.

Marka Muella powstała z pasji do rękodzieła, rozwoju duchowego oraz fascynacji naturalnymi kryształami i kamieniami. Niezwykle podobają mi się ich różnorodne kolory, kształty, struktura, blask. Wierzę w moc kryształów, ich wibrację oraz dobroczynną energię, pokładam wiarę w ich wzmacniające właściwości. Samo rękodzieło jest moim sposobem medytacji wprawiając mnie w stan głębokiego relaksu.

Tworzę biżuterię z naturalnych skarbów natury – kryształów oraz kamieni, każdy model biżuterii jest unikatowy. Każdy kamień jest inny, piękny, niepowtarzalny – zupełnie tak jak my, kobiety. Właśnie z takim założeniem powstała Muella.

Oferta Muelli skierowana jest do kobiet, które pragną wzmocnić swoje intencje działaniem kryształów oraz uzupełnić swoją garderobę o ponadczasowe, oryginalne, unikatowe, wysokiej jakości dodatki.

 

 

Social Media

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.