Linoline

chcee.pl/linoline

Twórca: Wiola

Napisz do mnie

Jestem architektem wnętrz, dotychczas prowadzącym własne studio projektowe. Tworzę również wzory na tkaniny dla dzieci. Rękodzieło tworzę w zaciszu domowym, choć zdarzało się, że zabierałam podobrazia na wakacje na wsi. Historia jest banalnie prosta – haft to cudowny sposób na produktywny odpoczynek w pozycji półleżącej przy filmach i serialach, ponieważ nie potrafię “nic nie robić”.
Przede wszystkim tworzę ręczne, linearne hafty z biżuteryjnymi detalami na 100% lnie surowym i kolorowym scandi. Dodatkowo velvety plisowane na krośnie i sentymentalne plakaty na papierze archiwalnym.
Moja oferta skierowana jest do osób lubiących nietypowe połączenia, eklektyzm, chcących upiększyć swoje wnętrze, czy to w stylu vintage, czy minimal, czy boho. Tworzę kolekcje tak by harmonijnie się komponowały, ale też podkreślały swoje walory nawzajem. Bardzo chętnie podejmę współpracę z architektami, którzy w swoich projektach chcieliby zaproponować klientom coś unikatowego.
Inspiruje mnie sama natura, to w niej znajdziemy początek wszystkiego, najlepsze połączenia struktur, kolorów i materiałów.
Poprzez moja twórczość przekazuję spokój i harmonię, która mi towarzyszy podczas haftu.
Mogę wykonać obrazy na zamówienie w pożądanej kolorystyce i formacje, jeśli oczywiście będą spójne z moją estetyką.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.