Krayna

chcee.pl/krayna

Twórca: Magda i Damian

Napisz do mnie

Nasza Krajna istnieje naprawdę! Rozpościera się na styku województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, pośród pachnących pól, czystych jezior i bogatych lasów. Przepełnia ją piękno, harmonia i spokój, tu najważniejsza jest natura. Nasze certyfikowane wegańskie kosmetyki stworzyliśmy zainspirowani Krajną i jej dobrem. Opakowaliśmy je w duchu zero waste, bo wierzymy, że małe zmiany robią wielką różnicę! Zacznij z nami czerpać to, co najlepsze z natury.
Magda & Damian

AY – nasz manifest zachwytu
Dlaczego AY? Zamknęliśmy radość i zachwyt w szklanej butelce. AY to nasze “och”. Och pola, och łąki, och natura, och jej bogactwo i piękno! Zamknęliśmy tę radość i podziw w szklanej butelce, żeby podzielić się tym z Tobą! Poznaj AY Cornflower na bazie chabru, AY Water Pepper z rdestem, AY Chestnut na bazie kasztanowca i AY Plantain z babką lancetowatą. Odkryj AY i zachwyć się razem z nami dobrem, które kwitnie w Krajnie.

Wierzymy, że nawet małe zmiany mają ogromne znaczenie. Chcemy bardziej świadomej konsumpcji, każdego dnia możemy zrobić w tym kierunku więcej niż wczoraj. Po to, żeby jutro mogło być lepsze. Nie tylko dla nas, ale również dla naszych dzieci i wnuków.

  • Kategorie
  • Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.