Ewque Jewellery

chcee.pl/ewque-jewellery

Twórca: Ewa

Napisz do mnie

Mam na imię Ewa, moja miłość do rękodzieła jest stosunkowo młoda, ponieważ zajmuję się tworzeniem od roku. Miłością dojrzałą od wielu lat była zawsze dla mnie fotografia, od dziecka biegałam z aparatem. Aktualnie łączę te dwie pasje, przenikają się, dopełniają. Jestem osobą ciekawą świata, kolorów, smaków, ludzi i ich historii. Tworzenie biżuterii daje mi ogromną satysfakcję, jest chwilą relaksu, oderwania się od codziennych obowiązków. Uwielbiam sprawdzać się w nowych formach, traktuje to jako wyzwanie. W rozmowach z klientami ustalam najmniejsze szczegóły, nic nie jest przypadkowe, razem realizujemy projekt.

Moim największym motywatorem jest mój prawie już czteroletni synek, którego opieką zajmuję się na co dzień.

Tworzę biżuterię z kamieni naturalnych, używam różnych technik jak makrama, beading, wire wrapping. Samodzielnie tworzę kolczyki z glinki polimerowej. W moich pracach znajdziecie także sznurki, drewno. Staram się, by produkty, z których robię biżuterię były jak najwyższej jakości. Wiodącym produktem ostatnio jest biżuteria z jaspisu cesarskiego, naszyjnik modułowy, który możemy dowolnie przepinać oraz cieszące się dużym zainteresowaniem przeciągane kolczyki.

Kieruję swoje wyroby do osób ceniących piękno, minimalizm, estetykę.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.