Biżu Upcykling

chcee.pl/bizu-upcykling

Twórca: Kasia i Krystian

Napisz do mnie

Jesteśmy małżeństwem które pracuje na etat, wychowuje dwójkę dzieciaczków i prowadzi firmę. Z odzieżowej przebranżowiliśmy się i teraz przerabianie biżuterii to nasza wielka pasja, która mamy nadzieję przerodzi się kiedyś w coś większego.

Mamy głowę pełną pomysłów, a ten z upcyklingiem biżuterii zrodził się kiedy moja przyjaciółka robiła porządki i prawie wyrzuciła reklamówkę starych błyskotek. Na start miałam już niezłą kolekcję kamieni i koralików.

Upcykling biżuterii – nadaję nową formę i wprowadzam ponownie w obieg. Z odzysku, upolowana lub podarowana. Tworzymy dla wszystkich kobiet, które odnajdą w naszej biżuterii piękno i zapragną mieć wyjątkowy naszyjnik, bransoletkę czy pierścionek.

Siłą napędową są nasi zadowoleni klienci i ich opinie. Mamy kilka wspaniałych osób, które przekazały nam biżuterię po to, aby nie wyrzucać jej tylko przerobić. A najpiękniejsza historia to ta, kiedy napisała do nas klientka, która chciała przerobić sznury biżuterii, które zostały jej po babci. Nadaliśmy jej nowy kształt. Powstały piękne wisiorki, które są wspaniałą pamiątką. Chcielibyśmy pokazać, że możemy stworzyć piękną biżuterię, która prawdopodobnie trafiłaby do kosza. Oryginalny produkt “z duszą”, wykonany starannie. Koraliki oraz kamienie z drugiej ręki nie oznaczają słabej jakości produktu.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.