Basecraft

chcee.pl/basecraft

Twórca: Gosia i Tomek

Napisz do mnie

Z tej strony Gosia i Tomek i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy Roślinoholikami. To właśnie od roślin rozpoczęła się nasza przygoda z betonowymi osłonkami, która przerodziła się w prawdziwą pasję tworzenia. Betonowe cuda wykonujemy i zdobimy własnoręcznie od A do Z, co sprawia że każda z nich jest wyjątkowa. Posiadamy mały warsztat na terenie Poznania, gdzie powstają osłonki, z którego nierzadko ciężko nam jest wyjść. Mówi się, że swoją pracę trzeba lubić i my możemy się całkowicie pod tym podpisać! To co nas cechuje to ogromna ilość pasji i serca włożona w każdy najmniejszy element, by cieszył oczko na długo.

Basecraft to betonowe osłonki oraz dekoracje. Codziennie dokładamy wszelkich starań by stworzyć mieszankę betonu idealnego, z którego powstają betonowe dzieciaki! Każdą doniczkę zabezpieczamy impregnatem oraz podkładką filcową – a dodatkowo wkładamy w to całe serduszko! Nie ma osłonki, która by nie przeszła przez nasze ręce gdyż ozdabiamy je osobiście. Wśród naszych zdobień, oprócz totalnych klasyków kolorystycznych, znajdziecie również jedyne w swoim rodzaju osłonki z lineart’ami. Doniczka betonowa line art, to niepowtarzalne wzory oraz idealne połączenie prostoty i surowości z delikatnością.

Nie ma dla nas większej motywacji niż możliwość spotykania się z Wami na różnych wydarzeniach. Wspólne rozmowy z Wami jak i z innymi wystawcami inspirują nas do kolejnych działań, a wręcz uskrzydlają. Często trudno jest nam opisać uczucie jakie towarzyszy nam po takich wydarzeniach, jednak jedno wiemy na pewno, że dzięki nim czujemy że to co robimy ma ogromny sens!

Wykonujemy również zamówienia indywidualne.Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.